086-14SMRSM+
Mini-Circuits
Prodotto No:
086-14SMRSM+
Produttore:
Mini-Circuits
Descrizione:
HFLEX BL CA SMR/SM 14" ROHS
Guida per l'utente
Operating Temperature -55°C ~ 105°C
Cable Type Hand Formable .086
2nd Contact Gender Male
1st Connector SMA Plug, Right Angle
Overall Impedance 50 Ohms
Ingress Protection -
Color Blue
2nd Connector SMA Plug
1st Connector Mounting Type Free Hanging (In-Line)
2nd Connector Mounting Feature -
Product Status Active
2nd Connector Mounting Type Free Hanging (In-Line)
Series *
Length 14.00" (355.60mm)
Mfr Mini-Circuits
1st Contact Gender Male
1st Connector Mounting Feature -
Style SMA to SMA
Features -
Package Bag
Frequency - Max 18 GHz