Casa / Fuses / 09773.15MXEP
minImg
09773.15MXEP
Littelfuse Inc.
Prodotto No:
09773.15MXEP
Produttore:
Littelfuse Inc.
Descrizione:
FUSE CERM 3.15A 500VAC 450VDC
In magazzino : 900
Minimo: 1 Multipli: 1
Qty
Prezzo unitario
Prezzo Ext
  • 1
Non è il prezzo che vuoi? Invia RdO ora e ti contatteremo al più presto.
Guida per l'utente
Operating Temperature -55°C ~ 125°C
Melting I²t 58
Response Time Slow Blow
DC Cold Resistance 0.0275 Ohms
Color -
Approval Agency CE, PSE, SEMKO
Current Rating (Amps) 3.15 A
Fuse Type Cartridge, Ceramic
Breaking Capacity @ Rated Voltage 100A AC, 200A DC
Mounting Type Through Hole
Size / Dimension 0.228" Dia x 0.886" L (5.80mm x 22.50mm)
Product Status Active
Series 977
Voltage Rating - DC 450 V
Package / Case 5mm x 20mm (Axial)
Voltage Rating - AC 500 V