0HEV015.ZXBD
Littelfuse Inc.
Prodotto No:
0HEV015.ZXBD
Produttore:
Littelfuse Inc.
Descrizione:
FUSE CARTRIDGE 15A 450VDC BOLT
In magazzino : 14
Minimo: 1 Multipli: 1
Qty
Prezzo unitario
Prezzo Ext
  • 1
Non è il prezzo che vuoi? Invia RdO ora e ti contatteremo al più presto.
Guida per l'utente
Operating Temperature -40°C ~ 125°C
Melting I²t 133
Applications Lift Trucks
Response Time -
DC Cold Resistance 0.0079 Ohms
Approval Agency -
Current Rating (Amps) 15A
Fuse Type Cartridge
Breaking Capacity @ Rated Voltage 10kA
Mounting Type Bolt Mount
Size / Dimension 0.469" Dia x 2.559" L (11.90mm x 65.00mm)
Product Status Active
Series LC HEV
Voltage Rating - DC 450 VDC