Casa / Fuses / 0MIN025.HXGLO
minImg
0MIN025.HXGLO
Littelfuse Inc.
Prodotto No:
0MIN025.HXGLO
Produttore:
Littelfuse Inc.
Descrizione:
FUSE AUTO 25A 32VAC 32VDC BLADE
In magazzino : 149
Minimo: 1 Multipli: 1
Qty
Prezzo unitario
Prezzo Ext
  • 1
Non è il prezzo che vuoi? Invia RdO ora e ti contatteremo al più presto.
Guida per l'utente
Operating Temperature -
Response Time Fast Blow
Color Clear
Approval Agency SAE, UL
Current Rating (Amps) 25 A
Fuse Type Automotive
Breaking Capacity @ Rated Voltage -
Mounting Type Requires Holder
Size / Dimension 0.429" L x 0.150" W x 0.346" H (10.90mm x 3.80mm x 8.80mm)
Product Status Active
Series MINI®
Voltage Rating - DC 32 V
Package / Case Blade, Miniature
Voltage Rating - AC 32 V