0MNB010.X
Littelfuse Inc.
Prodotto No:
0MNB010.X
Produttore:
Littelfuse Inc.
Descrizione:
CIR BRKR 10A 12VDC AUTO RESET
Guida per l'utente
Actuator Type Automatic Reset
Approval Agency -
Current Rating (Amps) 10A
Mounting Type Holder
Product Status Obsolete
Illumination Voltage (Nominal) -
Series MINI®
Voltage Rating - DC 12 V