Casa / Fuses / 0SFE030.V
minImg
0SFE030.V
Littelfuse Inc.
Prodotto No:
0SFE030.V
Produttore:
Littelfuse Inc.
Descrizione:
FUSE GLASS 30A 32VAC 32VDC
In magazzino : 359
Minimo: 1 Multipli: 1
Qty
Prezzo unitario
Prezzo Ext
  • 1
Non è il prezzo che vuoi? Invia RdO ora e ti contatteremo al più presto.
Guida per l'utente
Operating Temperature -
Response Time Fast Blow
Color -
Approval Agency -
Current Rating (Amps) 30 A
Fuse Type Cartridge, Glass
Breaking Capacity @ Rated Voltage -
Mounting Type Requires Holder
Size / Dimension 0.250" Dia x 1.437" L (6.35mm x 36.50mm)
Product Status Active
Series SFE
Voltage Rating - DC 32 V
Package / Case Cartridge, Non-Standard
Voltage Rating - AC 32 V