100200P4Z50-2
TTM Technologies, Inc.
Prodotto No:
100200P4Z50-2
Descrizione:
SMD TERMINATOR 10W 50OHM 3GHZ
Guida per l'utente
Series -
Function Termination
Package / Case 2-SMD, No Lead
Secondary Attributes -
Mfr TTM Technologies, Inc.
Frequency 0Hz ~ 2GHz