10033853-152TSLF
Amphenol ICC (FCI)
Prodotto No:
10033853-152TSLF
Produttore:
Amphenol ICC (FCI)
Descrizione:
CONN SKT SODIMM 200POS SMD
Guida per l'utente
Number of Positions 200
Color Black
Contact Finish Thickness 11.8µin (0.30µm)
Contact Finish Gold
Mounting Type Surface Mount
Product Status Active
Memory Type DDR2 SDRAM
Standards MO-274
Mounting Feature Normal, Standard - Top
Card Thickness 0.039" (1.00mm)
Insertion Angle 30° Angle
Series -
Connector Style SODIMM
Mfr Amphenol ICC (FCI)
Features Latches
Height 0.205" (5.20mm)