10054652-10210TLF
Amphenol ICC (FCI)
Prodotto No:
10054652-10210TLF
Produttore:
Amphenol ICC (FCI)
Descrizione:
CONN PCI EXP FMALE 200POS 0.100
Guida per l'utente
Operating Temperature -55°C ~ 85°C
Number of Rows 2
Number of Positions 200
Color Black
Contact Finish Thickness Flash
Read Out Dual
Contact Finish Gold
Flange Feature -
Contact Type Cantilever
Termination Solder, Staggered
Gender Female
Mounting Type Through Hole
Product Status Active
Card Thickness 0.062" (1.57mm)
Number of Positions/Bay/Row -
Series -
Mfr Amphenol ICC (FCI)
Pitch 0.100" (2.54mm)