10066356-10110TLF
Amphenol ICC (FCI)
Prodotto No:
10066356-10110TLF
Produttore:
Amphenol ICC (FCI)
Descrizione:
CONN PCI EXP FMALE 280POS 0.039
Guida per l'utente
Operating Temperature -
Number of Rows 2
Number of Positions 280
Color Black
Contact Finish Thickness 15.0µin (0.38µm)
Read Out Dual
Contact Finish Gold
Flange Feature -
Contact Type -
Termination Solder
Gender Female
Mounting Type Through Hole
Product Status Active
Card Thickness 0.062" (1.57mm)
Number of Positions/Bay/Row -
Series -
Mfr Amphenol ICC (FCI)
Pitch 0.039" (1.00mm)