1008R-022M
API Delevan Inc.
Prodotto No:
1008R-022M
Produttore:
API Delevan Inc.
Pacchetto:
1008
Descrizione:
FIXED IND 2.2NH 1.562A 50MOHM SM
Guida per l'utente
Operating Temperature -55°C ~ 125°C
Current - Saturation (Isat) -
Inductance Frequency - Test 50 MHz
Q @ Freq 40 @ 50MHz
Height - Seated (Max) 0.085" (2.16mm)
Tolerance ±20%
Current Rating (Amps) 1.562 A
Shielding Unshielded
Mounting Type Surface Mount
Size / Dimension 0.105" L x 0.095" W (2.66mm x 2.41mm)
Product Status Active
Supplier Device Package 1008
Ratings -
DC Resistance (DCR) 50mOhm Max
Inductance 2.2 nH
Series 1008R
Type -
Package / Case 2-SMD, J-Lead
Frequency - Self Resonant 2.7GHz