1008R-103J
API Delevan Inc.
Prodotto No:
1008R-103J
Descrizione:
FIXED IND 10UH 245MA 2.5 OHM SMD
In magazzino : 4326
Minimo: 1 Multipli: 1
Qty
Prezzo unitario
Prezzo Ext
  • 1
Non è il prezzo che vuoi? Invia RdO ora e ti contatteremo al più presto.
Guida per l'utente
Operating Temperature -55°C ~ 125°C
Current - Saturation (Isat) -
Inductance Frequency - Test 7.9 MHz
Q @ Freq 30 @ 7.9MHz
Height - Seated (Max) 0.095" (2.41mm)
Tolerance ±5%
Current Rating (Amps) 245 mA
Shielding Unshielded
Mounting Type Surface Mount
Size / Dimension 0.105" L x 0.095" W (2.66mm x 2.41mm)
Product Status Active
Supplier Device Package -
Ratings -
DC Resistance (DCR) 2.5Ohm Max
Inductance 10 µH
Series 1008R
Type -
Package / Case Nonstandard
Frequency - Self Resonant 28MHz