100KEVD10AFPW
TE Connectivity Corcom Filters
Prodotto No:
100KEVD10AFPW
Descrizione:
KEV 100A 2S SP WYE 440 VAC
In magazzino : 5
Minimo: 1 Multipli: 1
Qty
Prezzo unitario
Prezzo Ext
  • 1
Non è il prezzo che vuoi? Invia RdO ora e ti contatteremo al più presto.
Guida per l'utente
Operating Temperature -25°C ~ 85°C
Applications General Purpose
Configuration Two Stage
Frequency - Operating 50/60Hz
Termination Style Terminal Block
Approval Agency CSA, UL
Mounting Type Chassis Mount
Product Status Active
Series KEV
Mfr TE Connectivity Corcom Filters
Filter Type Three Phase (Wye)
Package Box
Voltage - Rated AC 440V
Current 100 A