100R-121G
API Delevan Inc.
Prodotto No:
100R-121G
Produttore:
API Delevan Inc.
Descrizione:
FIXED IND 120NH 335MA 140 MOHM
Guida per l'utente
Operating Temperature -55°C ~ 105°C
Current - Saturation (Isat) -
Inductance Frequency - Test 25 MHz
Q @ Freq 35 @ 25MHz
Height - Seated (Max) 0.065" (1.65mm)
Tolerance ±2%
Current Rating (Amps) 335 mA
Shielding Unshielded
Mounting Type Free Hanging (In-Line)
Size / Dimension 0.100" L x 0.100" W (2.54mm x 2.54mm)
Product Status Active
Supplier Device Package -
Ratings -
DC Resistance (DCR) 140mOhm Max
Inductance 120 nH
Series 100R
Type -
Package / Case Nonstandard, 2 Lead
Frequency - Self Resonant 250MHz