100R-332G
API Delevan Inc.
Prodotto No:
100R-332G
Produttore:
API Delevan Inc.
Descrizione:
FIXED IND 3.3UH 84MA 2.2 OHM
Guida per l'utente
Operating Temperature -55°C ~ 105°C
Current - Saturation (Isat) -
Inductance Frequency - Test 7.9 MHz
Q @ Freq 37 @ 7.9MHz
Height - Seated (Max) 0.065" (1.65mm)
Tolerance ±2%
Current Rating (Amps) 84 mA
Shielding Unshielded
Mounting Type Free Hanging (In-Line)
Size / Dimension 0.100" L x 0.100" W (2.54mm x 2.54mm)
Product Status Active
Supplier Device Package -
Ratings -
DC Resistance (DCR) 2.2Ohm Max
Inductance 3.3 µH
Series 100R
Type -
Package / Case Nonstandard, 2 Lead
Frequency - Self Resonant 65MHz