Casa / Specialized / 10126372-102LF
minImg
10126372-102LF
Amphenol ICC (FCI)
Prodotto No:
10126372-102LF
Produttore:
Amphenol ICC (FCI)
Descrizione:
STD METRAL 5R PIP CNR
Guida per l'utente
Operating Temperature -55°C ~ 125°C
Number of Rows 5
Number of Positions 30
Voltage Rating 1000VAC
Color Natural
Contact Finish Thickness -
Current Rating (Amps) 1A
Contact Finish Gold or Gold, GXT™
Termination Solder
Connector Usage -
Mounting Type Board Edge, Through Hole, Right Angle
Material Flammability Rating UL94 V-0
Product Status Active
Series Metral®
Number of Columns 6
Connector Style -
Mfr Amphenol ICC (FCI)
Pitch 0.079" (2.00mm)