10156614-0200LF
Amphenol ICC (FCI)
Prodotto No:
10156614-0200LF
Produttore:
Amphenol ICC (FCI)
Descrizione:
CONN BOARD-IN HSG 2POS 2.00MM
In magazzino : 1000
Minimo: 1 Multipli: 1
Qty
Prezzo unitario
Prezzo Ext
  • 1
Non è il prezzo che vuoi? Invia RdO ora e ti contatteremo al più presto.
Guida per l'utente
Operating Temperature -40°C ~ 105°C
Number of Rows 1
Number of Positions 2
Color Natural
Contact Type Male Pin
Row Spacing -
Mounting Type Through Hole
Fastening Type -
Product Status Active
Insulation Material Polyamide (PA66), Nylon 6/6
Series Minitek® Board-In 2.0mm
Note Contacts Not Included
Mfr Amphenol ICC (FCI)
Pitch 0.079" (2.00mm)