102C4-315FR1
RF Solutions
Prodotto No:
102C4-315FR1
Produttore:
RF Solutions
Descrizione:
TRANSMITTER FM REMOTE 315MHZ 4SW
Guida per l'utente
Applications General Remote Control, Garage Opener, RKE
Product Status Obsolete
Power - Output 10mW
Modulation or Protocol KEELOQ
Series 102
Function Transmitter, KeeLoq
Sensitivity -
Voltage - Supply 8V ~ 12V
Data Rate (Max) -
Mfr RF Solutions
Frequency 315MHz