103-100MS
API Delevan Inc.
Prodotto No:
103-100MS
Produttore:
API Delevan Inc.
Descrizione:
FIXED IND 10NH 1.27A 60 MOHM SMD
Guida per l'utente
Operating Temperature -55°C ~ 125°C
Current - Saturation (Isat) -
Inductance Frequency - Test 50 MHz
Q @ Freq 60 @ 50MHz
Height - Seated (Max) 0.075" (1.91mm)
Tolerance ±20%
Current Rating (Amps) 1.27 A
Shielding Unshielded
Mounting Type Surface Mount
Size / Dimension 0.100" L x 0.100" W (2.54mm x 2.54mm)
Product Status Active
Supplier Device Package -
Ratings -
DC Resistance (DCR) 60mOhm Max
Inductance 10 nH
Series 103
Type -
Package / Case Nonstandard, 2 Lead
Frequency - Self Resonant 2.7GHz