105-122GS
API Delevan Inc.
Prodotto No:
105-122GS
Produttore:
API Delevan Inc.
Descrizione:
FIXED IND 1.2UH 310MA 1 OHM SMD
Guida per l'utente
Operating Temperature -55°C ~ 125°C
Current - Saturation (Isat) -
Inductance Frequency - Test 7.9 MHz
Q @ Freq 25 @ 7.9MHz
Height - Seated (Max) 0.075" (1.91mm)
Tolerance ±2%
Current Rating (Amps) 310 mA
Shielding Unshielded
Mounting Type Surface Mount
Size / Dimension 0.100" L x 0.100" W (2.54mm x 2.54mm)
Product Status Active
Supplier Device Package -
Ratings -
DC Resistance (DCR) 1Ohm Max
Inductance 1.2 µH
Series 105
Type -
Package / Case Nonstandard, 2 Lead
Frequency - Self Resonant 115MHz