106K050CS4
Cornell Dubilier Electronics (CDE)
Prodotto No:
106K050CS4
Descrizione:
CAP NETWORK 10UF 50V 10DIP
In magazzino : 94
Minimo: 1 Multipli: 1
Qty
Prezzo unitario
Prezzo Ext
  • 1
Non è il prezzo che vuoi? Invia RdO ora e ti contatteremo al più presto.
Guida per l'utente
Operating Temperature -55°C ~ 125°C
Dielectric Material Polymer, Metallized
Applications DC Link, DC Filtering; High Frequency, Switching
Height - Seated (Max) 0.319" (8.10mm)
Tolerance ±10%
Lead Spacing 0.394" (10.00mm)
Termination PC Pins
Mounting Type Through Hole
Size / Dimension 0.618" L x 0.500" W (15.70mm x 12.70mm)
Product Status Active
ESR (Equivalent Series Resistance) 3 mOhms
Ratings -
Series Capstick® CS
Voltage Rating - DC 50V
Package / Case 10-DIP
Voltage Rating - AC -
Mfr Cornell Dubilier Electronics (CDE)
Capacitance 10 µF