1092QA3-125VAC
Visual Communications Company - VCC
Prodotto No:
1092QA3-125VAC
Descrizione:
LED PANEL INDICATOR AMBER 125V
Guida per l'utente
Lens Transparency Diffused
Ingress Protection -
Termination Style Quick Connect - 0.187" (4.7mm)
Viewing Angle -
Panel Cutout Dimensions 0.50" (12.70mm)
Millicandela Rating 13000mcd
Product Status Active
Lamp Color Amber
Ratings AC
Lens Style Round with Domed Top
Series 1092Q
Type LED
Voltage 125V
Mfr Visual Communications Company - VCC
Features -
Lens Color Amber
Wavelength - Peak -
Package Bulk
Panel Cutout Shape Round
Current 25mA