1092QC3-28V
Visual Communications Company - VCC
Prodotto No:
1092QC3-28V
Descrizione:
LED PMI, AMBER, HI-HAT, 28V, 3/1
In magazzino : 200
Minimo: 1 Multipli: 1
Qty
Prezzo unitario
Prezzo Ext
  • 1
Non è il prezzo che vuoi? Invia RdO ora e ti contatteremo al più presto.
Guida per l'utente
Lens Transparency Diffused
Ingress Protection -
Termination Style Quick Connect - 0.187" (4.7mm)
Viewing Angle -
Panel Cutout Dimensions 0.50" (12.70mm)
Millicandela Rating 13000mcd
Product Status Active
Lamp Color Amber
Ratings DC
Lens Style Round with Flat Top
Series 1092Q
Type LED
Voltage 28V
Mfr Visual Communications Company - VCC
Features -
Lens Color Amber
Wavelength - Peak -
Package Bulk
Panel Cutout Shape Round
Current 25mA