109D905X9125F2
Vishay Sprague
Prodotto No:
109D905X9125F2
Produttore:
Vishay Sprague
Descrizione:
CAP TANT 9UF 10% 125V AXIAL
Guida per l'utente
Operating Temperature -55°C ~ 125°C
Manufacturer Size Code F
Height - Seated (Max) -
Tolerance ±10%
Lead Spacing -
Voltage - Rated 125 V
Mounting Type Through Hole
Size / Dimension 0.312" Dia x 0.796" L (7.92mm x 20.22mm)
Product Status Active
Lifetime @ Temp. -
ESR (Equivalent Series Resistance) 15Ohm
Series TANTALEX®, 109D
Type Hermetically Sealed
Package / Case Axial
Mfr Vishay Sprague
Capacitance 9 µF