11-35DTS-BD-15
Leader Tech Inc.
Prodotto No:
11-35DTS-BD-15
Produttore:
Leader Tech Inc.
Descrizione:
0.11 X 0.35 BD 15--11-35DTS-BD-1
Guida per l'utente
Operating Temperature -55°C ~ 121°C
Storage/Refrigeration Temperature -
Shape -
Plating - Thickness -
Material Beryllium Copper
Product Status Active
Series -
Type Fingerstock
Length 15.000" (381.00mm)
Shelf Life Start -
Mfr Leader Tech Inc.
Plating Unplated
Height 0.110" (2.79mm)
Shelf Life -
Package Bulk
Attachment Method Adhesive
Width 0.350" (8.89mm)