1113B104
Nidec Components Corporation
Prodotto No:
1113B104
Descrizione:
TRIMMER 100K OHM 0.75W SLDR HOOK
Guida per l'utente
Termination Style Solder Hook
Tolerance ±10%
Number of Turns 1
Mounting Type Panel Mount
Size / Dimension Round - 0.531" Dia (13.50mm)
Temperature Coefficient ±50ppm/°C
Product Status Obsolete
Resistance 100 kOhms
Series 1113
Power (Watts) 0.75W, 3/4W