112-201BAJ-B01
Honeywell Sensing and Productivity Solutions
Prodotto No:
112-201BAJ-B01
Descrizione:
THERMISTOR NTC 200OHM 2772K BEAD
Guida per l'utente
Operating Temperature -60°C ~ 300°C
B0/50 -
Resistance Tolerance ±20%
B25/100 -
B Value Tolerance -
Mounting Type Free Hanging
Product Status Obsolete
B25/75 -
Length - Lead Wire 0.38" (9.60mm)
Series 112
Resistance in Ohms @ 25°C 200