Casa / Circuit Breakers / 1140-E211-P1M1-15A
minImg
1140-E211-P1M1-15A
E-T-A
Prodotto No:
1140-E211-P1M1-15A
Produttore:
E-T-A
Descrizione:
CIR BRKR THRM 15A 250VAC 50VDC
Guida per l'utente
Actuator Type Push to Reset
Approval Agency CSA C22.2 No 235, IEC 60934, UL1077
Current Rating (Amps) 15A
Mounting Type Panel Mount
Product Status Active
Illumination Voltage (Nominal) -
Series 1140
Voltage Rating - DC 50 V
Voltage Rating - AC 250 V