1153T-4-SS
RAF Electronic Hardware
Prodotto No:
1153T-4-SS
Descrizione:
ROUND SPACERPLAIN STAINLESS STEE
Guida per l'utente
Diameter - Inside 0.115" (2.92mm)
Color -
Material Stainless Steel
Gender Female, Female
Product Status Active
Diameter - Outside 0.313" (7.94mm)
Weight -
Series -
Length - Overall 0.156" (3.97mm)
Between Board Height 0.156" (3.96mm) 5/32"