Casa / Tape / 12-20-468MP
minImg
12-20-468MP
3M (TC)
Prodotto No:
12-20-468MP
Produttore:
3M (TC)
Descrizione:
TAPE ADHSV TRNSFR 12"X 20YDS
In magazzino : 1
Minimo: 1 Multipli: 1
Qty
Prezzo unitario
Prezzo Ext
  • 1
Non è il prezzo che vuoi? Invia RdO ora e ti contatteremo al più presto.
Guida per l'utente
Usage General Purpose
Storage/Refrigeration Temperature 70°F (21°C)
Thickness - Adhesive 0.0052" (5.2 mils, 0.132mm)
Color -
Backing, Carrier Polycoated Kraft Liner
Product Status Active
Thickness - Backing, Carrier 0.0042" (4.2 mils, 0.107mm)
Thickness -
Series 468MP
Length 60' (18.3m) 20 yds
Shelf Life Start Date of Manufacture
Mfr 3M (TC)
Temperature Range -
Shelf Life 24 Months
Package Bulk
Tape Type Adhesive Transfer
Width 12.00" (304.80mm)