Molex
Prodotto No:
1202530143
Produttore:
Pacchetto:
-
Batch:
-
Descrizione:
SI5004MM M8NQEMB10VM8P3
Quantità:
Consegna:

Pagamento:
Minimo: 1 Multipli: 1
Qty
Prezzo unitario
Prezzo Ext
1
$212.4295
$212.4295
10
$194.731
$1947.31
Non è il prezzo che vuoi? Invia RdO ora e ti contatteremo al più presto.

| Operating Temperature | -25°C ~ 70°C |
| Ingress Protection | IP67 |
| Termination Style | Connector |
| Sensing Distance | 0" ~ 0.157" (0mm ~ 4mm) |
| Output Type | Analog Voltage |
| Response Frequency | - |
| Shielding | Unshielded |
| Product Status | Active |
| Indicator | No Indicator |
| Series | 120253 Contrinex |
| Package / Case | Cylinder, Threaded - M8 |
| Sensor Type | Inductive |
| Voltage - Supply | 10V ~ 30V |
| Mfr | Molex |
| Material - Body | Nickel-Plated Brass |
| Package | Bulk |
| Base Product Number | 120253 |