1206YG475MAT2A
KYOCERA AVX
Prodotto No:
1206YG475MAT2A
Produttore:
KYOCERA AVX
Descrizione:
CAP CER SMD
In magazzino : 3480
Minimo: 1 Multipli: 1
Qty
Prezzo unitario
Prezzo Ext
  • 1
Non è il prezzo che vuoi? Invia RdO ora e ti contatteremo al più presto.
Guida per l'utente
Operating Temperature -30°C ~ 85°C
Applications General Purpose
Height - Seated (Max) -
Tolerance ±20%
Lead Spacing -
Voltage - Rated 16V
Mounting Type Surface Mount, MLCC
Size / Dimension 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm)
Temperature Coefficient Y5V (F)
Product Status Active
Ratings -
Series -
Package / Case 1206 (3216 Metric)
Mfr KYOCERA AVX
Capacitance 4.7 µF