1210-473J
API Delevan Inc.
Prodotto No:
1210-473J
Produttore:
API Delevan Inc.
Pacchetto:
1210
Descrizione:
FIXED IND 47UH 163MA 7 OHM SMD
Guida per l'utente
Operating Temperature -55°C ~ 125°C
Current - Saturation (Isat) -
Inductance Frequency - Test 2.5 MHz
Q @ Freq 30 @ 2.5MHz
Height - Seated (Max) 0.101" (2.57mm)
Tolerance ±5%
Current Rating (Amps) 163 mA
Shielding Unshielded
Mounting Type Surface Mount
Size / Dimension 0.128" L x 0.095" W (3.25mm x 2.42mm)
Product Status Active
Supplier Device Package 1210
Ratings -
DC Resistance (DCR) 7Ohm Max
Inductance 47 µH
Series 1210
Type -
Package / Case 1210 (3225 Metric)
Frequency - Self Resonant 13MHz