1210B225K101CT
Walsin Technology Corporation
Prodotto No:
1210B225K101CT
Descrizione:
CAP CER 2.2UF 100V X7R 1210
Guida per l'utente
Operating Temperature -55°C ~ 125°C
Applications General Purpose
Height - Seated (Max) -
Tolerance ±10%
Lead Spacing -
Voltage - Rated 100V
Mounting Type Surface Mount, MLCC
Size / Dimension 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm)
Package / Case 1210 (3225 Metric)
Thickness (Max) 0.118" (3.00mm)
Mfr Walsin Technology Corporation
Capacitance 2.2 µF