1210B473K631CT
Walsin Technology Corporation
Prodotto No:
1210B473K631CT
Descrizione:
CAP CER 0.047UF 630V X7R 1210
Guida per l'utente
Operating Temperature -55°C ~ 125°C
Applications SMPS Filtering
Height - Seated (Max) -
Tolerance ±10%
Lead Spacing -
Voltage - Rated 630V
Mounting Type Surface Mount, MLCC
Size / Dimension 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm)
Package / Case 1210 (3225 Metric)
Thickness (Max) 0.071" (1.80mm)
Mfr Walsin Technology Corporation
Capacitance 0.047 µF