1210R-682J
API Delevan Inc.
Prodotto No:
1210R-682J
Produttore:
API Delevan Inc.
Pacchetto:
1210
Descrizione:
FIXED IND 6.8UH 321MA 1.8OHM SMD
In magazzino : 29870
Minimo: 1 Multipli: 1
Qty
Prezzo unitario
Prezzo Ext
  • 1
Non è il prezzo che vuoi? Invia RdO ora e ti contatteremo al più presto.
Guida per l'utente
Operating Temperature -55°C ~ 125°C
Current - Saturation (Isat) -
Inductance Frequency - Test 7.9 MHz
Q @ Freq 30 @ 7.9MHz
Height - Seated (Max) 0.101" (2.57mm)
Tolerance ±5%
Current Rating (Amps) 321 mA
Shielding Unshielded
Mounting Type Surface Mount
Size / Dimension 0.128" L x 0.095" W (3.25mm x 2.42mm)
Product Status Active
Supplier Device Package 1210
Ratings -
DC Resistance (DCR) 1.8Ohm Max
Inductance 6.8 µH
Series 1210R
Type -
Package / Case 1210 (3225 Metric)
Frequency - Self Resonant 40MHz