1248T-38-PH
RAF Electronic Hardware
Prodotto No:
1248T-38-PH
Descrizione:
ROUND SPACERNO FINISH - PHENOLIC
Guida per l'utente
Diameter - Inside 0.380" (9.65mm)
Color -
Material Phenolic
Gender Female, Female
Product Status Active
Diameter - Outside 0.625" (15.88mm)
Weight -
Series -
Length - Overall 0.281" (7.14mm)
Between Board Height 0.281" (7.14mm) 9/32"