125-2R2-JBW
RCD Components
Prodotto No:
125-2R2-JBW
Produttore:
RCD Components
Pacchetto:
Axial
Descrizione:
RES 2.2 OHM 5% 1.5W AXIAL
Guida per l'utente
Operating Temperature -65°C ~ 350°C
Composition Wirewound
Height - Seated (Max) -
Tolerance ±5%
Size / Dimension 0.096" Dia x 0.385" L (2.44mm x 9.78mm)
Temperature Coefficient 50ppm/°C
Product Status Active
Supplier Device Package Axial
Resistance 2.2 Ohms
Series 100
Power (Watts) 1.5W