Casa / Fixed Inductors / 125CDMCCDS-3R3MC
minImg
125CDMCCDS-3R3MC
Sumida America Components Inc.
Prodotto No:
125CDMCCDS-3R3MC
Pacchetto:
SMD
Descrizione:
FIXED IND 3.3UH 17A 7.8MOHM SMD
In magazzino : 2014
Minimo: 1 Multipli: 1
Qty
Prezzo unitario
Prezzo Ext
  • 1
Non è il prezzo che vuoi? Invia RdO ora e ti contatteremo al più presto.
Guida per l'utente
Operating Temperature -55°C ~ 125°C
Current - Saturation (Isat) 27A
Inductance Frequency - Test 100 kHz
Q @ Freq -
Height - Seated (Max) 0.197" (5.00mm)
Tolerance ±20%
Current Rating (Amps) 17 A
Shielding Shielded
Mounting Type Surface Mount
Size / Dimension 0.530" L x 0.496" W (13.45mm x 12.60mm)
Product Status Active
Supplier Device Package SMD
Ratings -
DC Resistance (DCR) 7.8mOhm Max
Inductance 3.3 µH