1272-38-AL
RAF Electronic Hardware
Prodotto No:
1272-38-AL
Descrizione:
ROUND SPACERPLAIN ALUMINUM5/8 RD
Guida per l'utente
Diameter - Inside 0.380" (9.65mm)
Color -
Material Aluminum
Gender Female, Female
Product Status Active
Diameter - Outside 0.625" (15.88mm)
Weight -
Series -
Length - Overall 1.750" (44.45mm) 1 3/4"
Between Board Height 1.750" (44.45mm) 1 3/4"