1288T-38-B
RAF Electronic Hardware
Prodotto No:
1288T-38-B
Descrizione:
ROUND SPACERPLAIN BRASS3/4 RD X
Guida per l'utente
Diameter - Inside 0.380" (9.65mm)
Color -
Material Brass
Gender Female, Female
Product Status Active
Diameter - Outside 0.750" (19.05mm) 3/4"
Weight -
Series -
Length - Overall 0.844" (21.43mm)
Between Board Height 0.844" (21.43mm)