1290-38-SS
RAF Electronic Hardware
Prodotto No:
1290-38-SS
Descrizione:
ROUND SPACERPLAIN STAINLESS STEE
Guida per l'utente
Diameter - Inside 0.380" (9.65mm)
Color -
Material Stainless Steel
Gender Female, Female
Product Status Active
Diameter - Outside 0.750" (19.05mm) 3/4"
Weight -
Series -
Length - Overall 0.938" (23.81mm)
Between Board Height 0.938" (23.83mm) 15/16"