12OHFMA80
Eaton - Bussmann Electrical Division
Prodotto No:
12OHFMA80
Descrizione:
FUSE CARTRIDGE 80A 12KVAC
Guida per l'utente
Operating Temperature -
Applications Transformer Protection
Response Time -
Approval Agency -
Current Rating (Amps) 80A
Fuse Type Cartridge
Breaking Capacity @ Rated Voltage 40kA
Mounting Type Surface Mount
Size / Dimension 2.500" Dia x 10.000" L (63.50mm x 254.00mm)