1302-38-AL
RAF Electronic Hardware
Prodotto No:
1302-38-AL
Descrizione:
ROUND SPACERPLAIN ALUMINUM3/4 RD
Guida per l'utente
Diameter - Inside 0.380" (9.65mm)
Color -
Material Aluminum
Gender Female, Female
Product Status Active
Diameter - Outside 0.750" (19.05mm) 3/4"
Weight -
Series -
Length - Overall 1.688" (42.86mm)
Between Board Height 1.688" (42.86mm)