1306-38-PH
RAF Electronic Hardware
Prodotto No:
1306-38-PH
Descrizione:
ROUND SPACERNO FINISH - PHENOLIC
Guida per l'utente
Diameter - Inside 0.380" (9.65mm)
Color -
Material Phenolic
Gender Female, Female
Product Status Active
Diameter - Outside 0.750" (19.05mm) 3/4"
Weight -
Series -
Length - Overall 1.938" (49.21mm)
Between Board Height 1.938" (49.21mm)