1331-122H
API Delevan Inc.
Prodotto No:
1331-122H
Produttore:
API Delevan Inc.
Descrizione:
FIXED IND 1.2UH 247MA 730MOHM SM
Guida per l'utente
Operating Temperature -55°C ~ 105°C
Current - Saturation (Isat) 247mA
Inductance Frequency - Test 7.9 MHz
Q @ Freq 40 @ 7.9MHz
Height - Seated (Max) 0.145" (3.68mm)
Tolerance ±3%
Current Rating (Amps) 247 mA
Shielding Shielded
Mounting Type Surface Mount
Size / Dimension 0.313" L x 0.115" W (7.95mm x 2.92mm)
Product Status Active
Supplier Device Package -
Ratings -
DC Resistance (DCR) 730mOhm Max
Inductance 1.2 µH
Series 1331
Type -
Package / Case 2-SMD
Frequency - Self Resonant 130MHz