135-102-JTW
RCD Components
Prodotto No:
135-102-JTW
Produttore:
RCD Components
Pacchetto:
Axial
Descrizione:
RES 1K OHM 5% 4W AXIAL
In magazzino : 2000
Minimo: 1 Multipli: 1
Qty
Prezzo unitario
Prezzo Ext
  • 1
Non è il prezzo che vuoi? Invia RdO ora e ti contatteremo al più presto.
Guida per l'utente
Operating Temperature -55°C ~ 350°C
Composition Wirewound
Height - Seated (Max) -
Tolerance ±5%
Size / Dimension 0.188" Dia x 0.500" L (4.78mm x 12.70mm)
Temperature Coefficient ±20ppm/°C
Product Status Active
Supplier Device Package Axial
Resistance 1 kOhms
Series 100
Power (Watts) 4W