135-221-JTW
RCD Components
Prodotto No:
135-221-JTW
Produttore:
RCD Components
Pacchetto:
Axial
Descrizione:
RES 220 OHM 5% 3W AXIAL
Guida per l'utente
Operating Temperature -65°C ~ 350°C
Composition Wirewound
Height - Seated (Max) -
Tolerance ±5%
Size / Dimension 0.188" Dia x 0.500" L (4.78mm x 12.70mm)
Temperature Coefficient 20ppm/°C
Product Status Active
Supplier Device Package Axial
Resistance 220 Ohms
Series 100
Power (Watts) 3W