135D156X9035C6
Vishay Sprague
Prodotto No:
135D156X9035C6
Descrizione:
CAP TANT 15UF 10% 35V AXIAL
Guida per l'utente
Operating Temperature -55°C ~ 200°C
Manufacturer Size Code C
Height - Seated (Max) -
Tolerance ±10%
Lead Spacing -
Voltage - Rated 35 V
Mounting Type Through Hole
Size / Dimension 0.203" Dia x 0.453" L (5.16mm x 11.51mm)
Product Status Active
Lifetime @ Temp. -
ESR (Equivalent Series Resistance) 6.2Ohm
Mfr Vishay Sprague
Capacitance 15 µF