14-S310N-C
Qualtek
Prodotto No:
14-S310N-C
Produttore:
Qualtek
Descrizione:
CBLE TIE DB HEAD NAT 50LB 1.017'
Guida per l'utente
Tensile Strength 50 lbs (22.68 kg)
Storage/Refrigeration Temperature -
Color Natural
Material Polyamide (PA66), Nylon 6/6
Mounting Type Free Hanging (In-Line)
Product Status Obsolete
Series 14
Wire/Cable Tie Type Beaded, Double Head Releasable
Shelf Life Start -
Mfr Qualtek
Features Bead Diameter 0.177" (4.50mm)
Shelf Life -
Length - Actual 1.017' (310.00mm)
Package Bulk
Width -
Length - Approximate 12.25"
Bundle Diameter 3.30" (83.82mm)